Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
5-częściowy zestaw frezów z węglika wolframu z chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SN-4M DM, SF-3M ST, SM-4M AL, SK-3M DC, SB-1M CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6/9,6/10/12 mm |
| Długość cięcia: | 5/13/16/19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50/61/58/64 mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika wolframu o średnicy cięcia 12,7 mm z chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do obróbki metali
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
SM-42ML3 Jednorazowa długa łodygna węglowodorowa z rozszerzoną łodygą do gładkiego wykończenia w głębokich zastosowaniach
| Model: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SE-3M Dwukrotnie obcinany burr z precyzyjną frezarką i maksymalną wydajnością
| Model: | SE-3M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SG-3M Srebro-spalania Tungsten Carbide Burr z 9,6 mm średnicy cięcia i personalizacji geometrii cięcia
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SE-41ML3 Frez trzpieniowy z węglika spiekanego 3mm z przedłużonym trzpieniem do precyzyjnych prac detalierskich z węglika wolframu
| Model: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 5,5 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
SD-3M Frez trzpieniowy diamentowy - do kontrolowanego cięcia stali nierdzewnej i Inconelu
| Model: | SD-3M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
SJ-3M Bezpieczny frez jednokrotny z lutem srebrnym, odporny na ścieranie do gratowania
| Model: | SJ-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SD-3M SC 1/4 Inch Shank Standard Burr - Kompatybilny z północnoamerykańskim sprzętem
| Model: | SD-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |