Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
SG-5M Drzewo kształt podwójny cienkiego cięcia Burr - wysokiego połysku wykończenie na stali utwardzonej
| Model: | SG-5M DF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Pusty węglik wolframu SJ-6M YG8 do produkcji frezów obrotowych na zamówienie o średnicy cięcia 16 mm i typie lutowania srebrnego
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 14,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 62 mm |
10-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego z chwytem 6 mm i podwójnym nacięciem do obróbki metali
| Model: | SL-5M DC, SL-5M AL, SL-5M ST, SF-5M SK, SF-5M ST, SC-5M SK, SA-5M SK, SA-5M DC, SA-5M ST, SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7/16 mm |
| Długość cięcia: | 25/30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/75 mm |
SH-5ZM H1232 Niewykorzystany węglik spiekany – frez obrotowy lutowany srebrem o średnicy cięcia 12 mm
| Model: | SH-5ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SG-3ML6 Obrotowy frez trzpieniowy z przedłużonym trzpieniem – węglik spiekany, jednostronny, do trudno dostępnych miejsc
| Model: | SG-3ML6 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
5-częściowy zestaw burrów z węglanu wolframu z ramą o szerokości 6 mm
| Model: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw do wyciągania węglowodorów wolframowych z sześciomilimetrową łodygą i podwójnym cięciem do obróbki metalu
| Model: | SN-2M DM, SM-4M SK, SG-2M DK, SC-1M CB, SB-1M CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6/8/9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5/16/19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50/55/61/64mm |
SG-15M G1938 YG8 Tungsten Carbide Preform 19 mm Cut Diameter Silver Brazed Semi Finished Burr
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 19 mm |
| Długość cięcia: | 38 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 83 mm |
5-częściowy zestaw z karburowym burrem z różnymi kształtami w trwałej plastikowej obudowie i 6 mm ramy
| Model: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Narzędzie do cięcia węglowodorów aluminiowych SE-3M Srebrowo spielonego cięcia węglowodorów węglowodorów z ultra niskim odpływem
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |