Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
SL-4M Frez trzpieniowy z zaokrągloną końcówką, pojedyncze nacięcie, węglikowy - Zaprojektowany do wykańczania konturów i prac precyzyjnych
| Model: | SL-4MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SB-5M Karbidowe frezy trzpieniowe walcowe z B12.725 do cięcia aluminium
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SN-4M Karbid obrotowy AlTiN powlekany Karbid obrotowy narzędziowy
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SA-41M Dwukrotnie wycięty cylinder z węglanu stałego - 38 mm całkowita długość do ogólnej wykończenia metalu
| Model: | SA-41M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5 mm |
| Długość cięcia: | 6mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
G12.72506 Drzewkowy podwójny cienkie cięty karburowy burr - nadaje się do szorstkich i powierzchni
| Model: | SG-5M DF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Przeciwprzęgłowo-karburowe wiertło 3 mm Solid Nano Blue Coated For Plastic Surface
| Model: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5/2,5 MM |
| Długość cięcia: | 6/11 MM |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
SF-51M Frez obrotowy z węglika spiekanego z zaokrąglonym czubkiem, główka 6 mm, trzpień 3 mm do prac precyzyjnych
| Model: | SF-51M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6,3 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 50mm |
Wysokowydajne frezy węglikowe SN-4M z jednym nacięciem do ogólnej obróbki metali
| Model: | SN-4M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SK-5M Frez stożkowy 90° dwustronnie nacinany z węglika spiekanego - do spawania i obróbki powierzchni metalowych
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
12mm zestaw pilników obrotowych dwustronnych, 10 sztuk, zestaw do obróbki metalu
| Model: | zestaw zadziorów |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Cięcie: | pojedyncze/podwójne/aluminium/diament/grube/stal/pojedyncze drobne cięcie |