Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
SH-5M Carbide Aluminium Cut Rotary Burr - ontworpen voor het bewerken van niet-ferronhoudende metalen
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77 |
SF-5ML6 Long Shank Double Cut Rotary Burr - 150 mm Shank voor flexibel diepgat- en holtewerk
| Model: | SF-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SG-5ML6 Long Shank Double Cut Rotary Burr 150mm Shank voor diep holte en complexe contourwerkzaamheden
| Model: | SG-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SA-5M Dubbelgesneden Carbide Frees - Voor Algemeen Metaalbewerking en Oppervlakteafwerking
| Model: | SA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-5ML6 Long Shank Taper Double Cut Rotary Burr - M12.72206 voor diepgat- en hellingswerkzaamheden
| Model: | SM-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 172mm |
SM-5M Gelaste INOX Snij Wolframcarbide Frees voor Roestvrij en Gewoon Staal Bewerking
| Model: | SM-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Verlengde schacht hardmetalen kogelboor SD-5ML6 DC kogelneusboor hoge duurzaamheid
| Model: | SD-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 161 mm |
SC-5M C12.725 Dubbele snede wolfraamcarbide braam professioneel voor algemene metaalbewerking
| Model: | SC-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5M Carbide Rotary Burr - B12.72506 INOX gesneden type voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
High Performance Carbide Rotary File Silver Braze 25mm Snijlengte SC-5M AL
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |