Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
SH-5M Karbür Alüminyum Kesim Döner Çapak - Demir Dışı Metallerin İşlenmesi İçin Tasarlanmıştır
| Modeli: | SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 |
SF-5ML6 Uzun Saplı Çift Kesim Döner Çapak - Esnek Derin Delik ve Boşluk Çalışmaları İçin 150mm Sap
| Modeli: | SF-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SG-5ML6 Uzun Şekil Çift Kesimli Döner Burr 150mm Şekil derin boşluk ve karmaşık kontur çalışmaları için
| Modeli: | SG-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SA-5M Çift Kesim Karbür Döner Çapak - Genel Metal Kesme ve Yüzey İşleme İçin
| Modeli: | SA-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SM-5ML6 Uzun Sap Konik Çift Kesim Döner Çapak - Derin Delik ve Eğimli İşler İçin M12.72206
| Modeli: | SM-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 172 mm |
Paslanmaz Çelik ve Genel Çelik İşleme İçin Kaynaklı INOX Kesim Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SM-5M GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Genişletilmiş Şank Karbid Top Burr SD-5ML6 DC Top Burr Yüksek Dayanıklılık
| Modeli: | SD-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 161mm |
SC-5M C12.725 Çift Kesim Tungsten Karbür Frezeler Genel Metal İşleme İçin Profesyonel
| Modeli: | SC-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-5M Karbid Rotary Burr - B12.72506 Metal işleme için INOX kesim tipi
| Modeli: | SB-5M GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yüksek Performanslı Karbür Döner Eğe Gümüş Lehim 25mm Kesme Uzunluğu SC-5M AL
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |