Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
Corrosiebestendige wolfraamcarbide-booringen SG-3M dubbel gesneden voor mariene omgevingen
| Model: | SG-3M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SF-5ML6 Precisie Verlengde Schacht Frees Speciale Tool Voor Diepe Matrijsholtes
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
Heavy Duty Wolframcarbide Freesvormen SF-5M Duurzaam Geen Coating Voor Lasreiniging
| Model: | SF-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Professionele roterende karbideburrs voor het bewerken van staalconstructies
| Model: | SB - 5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Laser gegraveerde kegelcarbide-boor SF-3M OEM wolfraamcarbide-deburring bits
| Model: | SF-3M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
5-delige braamgereedschapset Duurzaam ontwerp met aluminium verpakking
| Model: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/61/64mm |
SM-4M High Quality Carbide Burr- Gradual Depth Contour Bewerking
| Model: | SM-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| schacht diam: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
Industrial Red Box Carbide Burr Set 5 stukken aanpasbaar YG8 kwaliteit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
Multi Cut Type Tungsten Burr Bits Blauwe Doos Aluminium Burr Set Voor Algemene Bewerking
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/58/64/67mm |
Professionele wolfraamcarbide braamset 5-delige carbide roterende braamset
| Model: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |