Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
Korrosiebestendig 5 stuk Carbide Rotary Burr Set Blauw Ronde Koffer Aanpassing Tand En Vorm
| Model: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/58/64/67mm |
10-delige Carbide Rotary Burr Set met Aangepaste Tanden en Vormen voor Metaalbewerking
| Model: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
SC-5M Kogelneus Aluminium Snij Wolframcarbide Braam - C12.72506AL voor het bewerken van gebogen zacht metaal
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5ZM Bolvormige cilindervormige karbideboor - dubbel gesneden voor gebogen en plat werk
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Ovale lange schacht roterende braam SE-3ZML6 DC 150 mm schacht voor diepe holle concaaf werk
| Model: | SE-3ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 166mm |
SC-5ZM Kogelvormige Cilinder Aluminium Snijdende Hardmetalen Braam - C1225 AL Ontworpen voor Aluminium Bewerking
| Model: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
High Performance Tungsten Carbide Burrs Efficient SD-5M voor het slijpen van de slijtage
| Model: | SD-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SA-41ML3 Enkele snede wolfraamcarbide braam met 75 mm lange schacht voor diepe holtes en zijwanden
| Model: | SA-41ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SD-5M Karbids Kogelvormige Frees - Grof Enkele Snede voor Gebogen Oppervlak en Ruwe Bewerking
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SA-5M Cylinder zonder eindgesneden diamant gesneden carbide borrel - voor hard materiaal platte en zijdelingse werken
| Model: | SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |