Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
SM-1M massief hardmetalen conische freeskop met één snede - Totale lengte 50 mm voor bewerking
| Model: | SM-1MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SC-5M Carbide Kogelkop Cilinder Frees - Enkele Fijne Snede voor Gebogen Metaalwerk
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank voor op maat slijpen van tanden in YG8-kwaliteit wolfraamcarbide
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
Veilige Eco-vriendelijke Carbide Frees Snelle Verwijdering Massieve Carbide Frezen SN-4M
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SF-5M Kogelvormige boom aluminiumsnij wolfraamcarbide braam - Voor meerhoekige aluminiumbewerking
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M Carbide Cylinder Rotary Burr - INOX Cut voor roestvrij staal
| Model: | SA-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-42ML3 Enkele Snede Lange Schacht Carbid Burr met 3mm Snijdiameter en 75mm Totale Lengte voor Interne Radii
| Model: | SD-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 2,8 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SD-5M Carbid Roterende Bits Bal Diamant Geslepen Voor Harde Materialen Complexe Oppervlakte Polijsten
| Model: | SD-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - voor verticale gaten en rechthoekige kampers
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
Professionele single cut carbide boors SC-5M voor industriële metaalbewerking
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |