Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
Denize Dayanıklı Tungsten Karbür Frezeler SG-3M Çift Kesim Deniz Ortamları İçin
| Modeli: | SG-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SF-5ML6 Derin kalıp boşlukları için hassaslık genişletilmiş şank rotary burr özel araç
| Modeli: | SF - 5ML6 DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
Ağır Hizmet Tipi Tungsten Karbür Frezeler SF-5M Dayanıklı Kaplamasız Kaynak Temizleme İçin
| Modeli: | SF-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çelik Yapı İşlemesi İçin Profesyonel Karbür Döner Burlar
| Modeli: | SB-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Lazer Kazınmış Koni Karbür Çapak SF-3M OEM Tungsten Karbür Çapak Alma Uçları
| Modeli: | SF-3M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
5 Parça Çapak Temizleme Aleti Seti Dayanıklı Tasarım Alüminyum Paketleme Kutulu
| Modeli: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/61/64mm |
SM-4M Yüksek Kaliteli Karbür Freze Ucu - Kademeli Derinlik Kontur İşleme
| Modeli: | SM-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| sap çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Endüstriyel Kırmızı Kutusu Karbid Burr Set 5 Parça Özel YG8 Sınıfı
| Modeli: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/77mm |
Çeşitli Kesim Tipi Tungsten Burr Bits Genel İşleme için Mavi Kutusu Alüminyum Burr Seti
| Modeli: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/64/67 mm |
Profesyonel Tungsten Karbid Burr Set 5 Parça Karbid Döner Burr Set
| Modeli: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |