Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
6 mm scheen dubbel gesneden carbide boor SM-5M voor het slijpen werkstuk afwerking
| Model: | SM-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Aluminium gesneden roterende braamset AITiN gecoate hardmetalen slijpbits SL-5M Hoge temperatuurbestendigheid
| Model: | SL-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 30 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
Staal gesneden boorborrel SF-5M F12.72506 12.7 mm hoofdcarbide boor voor algemene verwerking
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5ML6 Lange schacht dubbel gesneden hardmetalen braam 150 mm schacht voor diepe holtes en verlengde reikwijdte
| Model: | SB-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
AlTiN-gecoate hardmetalen roterende braam SM-4M hittebestendig gereedschap met enkele fijne vertanding
| Model: | SM-4MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SD-5M AlTiN-gecoat Carbide Burr voor Aluminium en Zachte Metalen
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SM-5M Cone Steel Cut Carbide Burr - voor het bewerken van stalen hellingen en gaten
| Model: | SM-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SA-3M YG8 kwaliteit cilindrische carbide-boor - Algemene metaalverwerking
| Model: | SA - 3M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Langschacht Carbid Freesbeitels SE-5ZML6 DC Geschikt voor Diepe Gaten
| Model: | SE-5ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
SE-5ZM Ovale diamant gesneden carbide roterende boor - E122006 voor werkzaamheden met hoge hardheid
| Model: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |