Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Products.
6mm Shank Double Cut Carbide Burrs SM-5M For Workpiece Grinding Finishing
| Model: | SM-5M DC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 22mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 67mm |
Aluminum Cut Rotary Burr Set AITiN Coated Carbide Grinding Bits SL-5M High Temperature Resistance
| Model: | SL-5M AL |
|---|---|
| Cut Dia: | 16mm |
| Cut Length: | 30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 75mm |
Steel Cut Burr Drill Bit SF-5M F12.72506 12.7mm Head Carbide Burr For General Processing
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7MM |
| Cut Length: | 25MM |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 70MM |
SB-5ML6 Long Shank Double Cut Carbide Burr 150mm Shank for Deep Cavity and Extended Reach
| Model: | SB-5ML6 DC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 175mm |
AlTiN Coated Carbide Rotary Burr SM-4M Heat Resistant Tool With Single Fine Cut
| Model: | SM-4M SF |
|---|---|
| Cut Dia: | 9.6mm |
| Cut Length: | 16mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 61mm |
SD-5M AlTiN-Coated Aluminum Cut Carbide Burr for Aluminum and Soft Metals
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 11mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 56mm |
SM-5M Cone Steel Cut Carbide Burr - For Steel Slope and Hole Machining
| Model: | SM-5M ST |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 22mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 67mm |
SA-3M YG8 Grade Cylindrial Carbide Burr - General Metal Processing
| Model: | SA - 3M INOX |
|---|---|
| Cut Dia: | 9.6mm |
| Cut Length: | 19mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 64mm |
Long Shank Carbide Die Grinder Bits SE-5ZML6 DC Suitable For Deep Hole
| Model: | SE-5ZML6 DC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12mm |
| Cut Length: | 20mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 170mm |
SE-5ZM Oval Diamond Cut Carbide Rotary Burr - E122006 For High-Hardness Work
| Model: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Cut Dia: | 12mm |
| Cut Length: | 20mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 65mm |