Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
6mm Saplam Çift Kesim Karbür Frezeler SM-5M İş Parçası Taşlama Bitirme İçin
| Modeli: | SM-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Alüminyum Kesim Döner Çapak Seti AITiN Kaplamalı Karbür Taşlama Uçları SL-5M Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Modeli: | SL-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 30 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | BTS'in |
Çelik Kesim Çapak Matkap Ucu SF-5M F12.72506 12.7mm Kafa Karbür Çapak Genel İşleme İçin
| Modeli: | SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-5ML6 Uzun Çubuk Çift Kesimli Karbür Burr 150mm Derin Bozukluk ve Genişletilmiş Erişim için Çubuk
| Modeli: | SB-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
AlTiN Kaplamalı Karbür Döner Çapak SM-4M Isıya Dayanıklı Tek İnce Kesimli Takım
| Modeli: | SM-4M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SD-5M AlTiN Kaplamalı Alüminyum Kesim Karbür Çapak, Alüminyum ve Yumuşak Metaller İçin
| Modeli: | SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SM-5M Konik Karbür Çelik Freze Ucu - Çelik Eğim ve Delik İşleme İçin
| Modeli: | SM-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SA-3M YG8 Sınıfı Silindirik Karbür Çapak - Genel Metal İşleme
| Modeli: | SA - 3M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Uzun Çubuk Karbid Ölçüm Mağazası Bitleri SE-5ZML6 DC Derin Delik için Uygun
| Modeli: | SE-5ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
SE-5ZM Oval Diamond Cut Carbide Rotary Burr - E122006 Yüksek Sertlik Çalışmaları İçin
| Modeli: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |