Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
6 mm szynka podwójnie obcięty węglowodorówki SM-5M do wykończenia szlifowania obrabiarków
| Model: | SM-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Aluminium Cut Rotary Burr Set AITiN powlekane szlifowanie węglem SL-5M Wysokiej odporności na temperaturę
| Model: | SL-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 16mm |
| Długość cięcia: | 30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 75mm |
Stalowy wiertnik do wiertni SF-5M F12.72506 12,7 mm głowa węglowa do obróbki ogólnej
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-5ML6 Długa szanka podwójny cięcie węglowodorów 150 mm szanka do głębokiej jamy i rozszerzonego zasięgu
| Model: | SB-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
AlTiN powlekany węglowodorem obrotowy Burr SM-4M ciepłoodporne narzędzie z pojedynczym cienkim cięciem
| Model: | SM-4MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SD-5M AlTiN powlekany aluminiowy wycięty węglowodorny burr do aluminium i metali miękkich
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SM-5M Karbidowy trzpień stożkowy - do obróbki skosów i otworów w stali
| Model: | SM-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SA-3M YG8 Wartość burr węglowodorów cylindrycznych - Ogólne przetwarzanie metali
| Model: | SA-3M INOX |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Dłutak węglikowy z długim trzpieniem SE-5ZML6 DC, odpowiedni do głębokich otworów
| Model: | SE-5ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
SE-5ZM Owalny diamentowo cięty węglowodorek obrotowy - E122006 do pracy o wysokiej twardości
| Model: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |