Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
Φρέζες καρβιδίου διπλής κοπής με στέλεχος 6mm SM-5M για λείανση και φινίρισμα αντικειμένων
| Μοντέλο: | SM-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Αλουμινίου Cut Rotary Burr Set AITiN Επικάλυψη Καρβιδίου Στρίψιμο Bit SL-5M Αντίσταση σε υψηλές θερμοκρασίες
| Μοντέλο: | SL-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
Σιδηροδρομικό τρυπάνι τρυπάνι SF-5M F12.72506 12,7 mm Κεφαλοκάμαρο για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-5ML6 Μακρύς Καρβιδένιος Τρυπάνι Διπλής Κοπής 150mm Στέλεχος για Βαθιές Κοιλότητες και Εκτεταμένη Προσέγγιση
| Μοντέλο: | SB-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Καρβιδένια περιστροφική φρέζα με επίστρωση AlTiN SM-4M Ανθεκτική στη θερμότητα με μονή λεπτή κοπή
| Μοντέλο: | SM-4M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SD-5M AlTiN-Coated Καρβιδένια Φρέζα Αλουμινίου για Αλουμίνιο και Μαλακά Μέταλλα
| Μοντέλο: | SD-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SM-5M Σιδηροειδής κόψιμο καρβιδίου με κώνιο - Για την επεξεργασία της κλίσης και της τρύπας του χάλυβα
| Μοντέλο: | SM-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SA-3M YG8 Κυλινδρική Καρβιδίου Τρυπάνι - Γενική Επεξεργασία Μετάλλων
| Μοντέλο: | ΑΕ - 3Μ ΙΝΟΧ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Διάμετρος διαστάσεως ≤ 1 mm
| Μοντέλο: | SE-5ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
SE-5ZM Τροχός Καρβιδίου Οβάλ Κοπής Διαμαντιού - E122006 Για Εργασίες Υψηλής Σκληρότητας
| Μοντέλο: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |