Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
SL-4M Top burun şekli tek ince kesimli Karbid Burr - Kontür bitirme ve detay çalışmaları için tasarlanmıştır
| Modeli: | SL-4M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SB-5M Karbür Döner Bura Silindir B12.725 Alüminyum Kesim
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SN-4M Karbür Döner Uç AlTiN Kaplamalı Karbür Döner Takım Uçları Ters Konik Tasarım
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SA-41M Katı Karbid Silindir Çifte Kesim Burr - Genel Metal Dönüştürme için 38mm Toplam Uzunluk
| Modeli: | SA-41MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
G12.72506 Ağaç şeklinde çift ince kesimli Karbid Burr - Kaba ve yüzey çalışmaları için uygundur
| Modeli: | SG-5M DF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yapışmaz Karbür Çapak Matkap Ucu 3mm Katı Nano Mavi Kaplamalı Plastik Yüzeyler İçin
| Modeli: | SC-41M DC, SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1.5/2.5MM |
| Kesim Uzunluğu: | 6/11MM |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SF-51M Topu Yuvarlak Karbür Döner Bileyiciler 6mm Kafa 3mm Sap Detay İşleri İçin
| Modeli: | SF-51MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6,3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 50 mm |
Yüksek Performanslı Taşlama Karbür Çapakları SN-4M Tek Kesim Genel Metal İşleri İçin
| Modeli: | SN-4M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Uzunluğu kes: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SK-5M Karşıya 90° Çift Kesimli Karbid Burr - Kaynaklama ve Metal Yüzeyi Çalışmaları için
| Modeli: | SK-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
12 mm Endüstriyel Döner Burrs Set Çift Kesim 10 Parça Ağır Görevli Metal İşleme Kiti
| Modeli: | çapak seti |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| Kesmek: | tek/çift/alüminyum/elmas/kaba/çelik/tek ince kesim |