Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
SL-4M Μύτη Μπάλα Σχήμα Μονή Λεπτή Κοπή Καρβιδίου Φρέζα - Σχεδιασμένο για Φινίρισμα Περιγράμματος και Εργασίες Λεπτομέρειας
| Μοντέλο: | SL-4M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SB-5M Κύλινδρο στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SN-4M Καρβιδίου Περιστροφικό Τρυπάνι με Επίστρωση AlTiN, Περιστροφικά Εργαλεία Τρυπανιών με Ανεστραμμένο Κωνικό Σχεδιασμό
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SA-41M Κύλινδρο στερεού καρβιδίου διπλής κοπής - 38 mm συνολικό μήκος για γενική μεταλλική τελειοποίηση
| Μοντέλο: | SA-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6mm |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
G12.72506 Δακτυλοειδής σχήμα δέντρου διπλής λεπτής κοπής - κατάλληλος για ακατέργαστη και επιφανειακή εργασία
| Μοντέλο: | SG-5M DF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αντι-Καρβίδιο Stick Burr τρυπάνι Bit 3mm Σκληρό Νάνο Μπλε επικαλυμμένο για πλαστική επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6/11 ΜΜ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SF-51M Καρβιδένιες Περιστροφικές Φρέζες με Σφαιρική Μύτη 6mm Κεφαλή 3mm Στέλεχος για Λεπτομερή Εργασία
| Μοντέλο: | SF-51M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6,3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
Καρβιδένια Φρέζες Υψηλής Απόδοσης SN-4M Μονής Κοπής για Γενικές Εργασίες Μετάλλου
| Μοντέλο: | SN-4M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Κόψτε το μήκος: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SK-5M Φαλτσοκόφτης 90° Διπλής Κοπής Καρβιδίου - Για Συγκολλήσεις και Εργασίες Μεταλλικών Επιφανειών
| Μοντέλο: | SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
12mm βιομηχανικά περιστροφικά σχοινιά σετ διπλό κόψιμο 10 κομμάτια βαρέα εργαλεία μεταλλουργίας κιτ
| Μοντέλο: | σετ γρέζινων |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Τομή: | μονό / διπλό / αλουμίνιο / διαμάντι / χοντρό / χάλυβα / μονή λεπτή κοπή |