Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
Ημιτελές Κενο Καρβιδίου Βολφραμίου SH-2M με Συγκόλληση Αργύρου και Διάμετρο Κοπής 8mm
| Μοντέλο: | SH-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SE-2M E0815 8mm Διάμετρος Κοπής Προσχέδιο από Καρβίδιο Τυγχαστενίου για Ειδική Λείανση Δοντιών Ημιτελές Καρβιδένιο Φρέζα
| Μοντέλο: | SE-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
SF-3M Παρθένας ποιότητας καρβιδίου του βολφραμίου προδιαμορφωμένο με συγκόλληση αργύρου για ημιτελή γρέζια καρβιδίου κατά παραγγελία
| Μοντέλο: | SF-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SL-2M Virgin Tungsten Carbide Preform - Ασημένια συγκολλημένη ημιτελής καρβιδική μάντρα με διάμετρο κόψιμο 8 mm
| Μοντέλο: | SL-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SD-5M D12.711 YG8 Προτύπο βαλφραμίου βολφραμίου με διάμετρο κοπής 12,7 mm για παραγωγή Custom Burr
| Μοντέλο: | SD-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
Προτύπο βαλφτίνης βαλφτίνης κλάσης YG8 με διάμετρο κοπής 12,7 mm και ασημένιο συγκολλημένο για παραγωγή Custom Burr
| Μοντέλο: | SE-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
YG8 Grade Tungsten Carbide Preform με διάμετρο κοπής 6mm και συμπαγή τύπο για παραγωγή custom burr
| Μοντέλο: | SK-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 3 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
10 τεμάχια TiAlN επικαλυμμένο στρογγυλό σχοινί
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 119/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |
Σετ 5 Τρυπανιών Περιστροφικών - Σετ Εκκίνησης με Βασικά Σχήματα
| Μοντέλο: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
8 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Σκανκ για Επεξεργασία Μεταλλικών
| Μοντέλο: | SK-2M DC, SJ-2M SC, SN-4M DC, SF-3M SK, SH-3M SK, SF-1BM ST, SB-1BM CB, SC-1BM CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 4/7/12.7/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 49/52/58/61/64 χλστ |