Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 προϊόντα.
SG-5M Burr a forma di albero a doppio taglio fine - Finitura lucida su acciaio temprato
| Μοντέλο: | SG-5M DF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SJ-6M Virgin YG8 Tungsten Carbide Blank για την κατασκευή Custom Rotary Burr με διάμετρο κοπής 16 mm και τύπο Silver Braze
| Μοντέλο: | SJ-6M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 62 χιλιοστά |
Σετ Φρέζας από Καρβίδιο Βολφραμίου 10 τεμαχίων με στέλεχος 6mm και διπλή κοπή για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-5M DC, SL-5M AL, SL-5M ST, SF-5M SK, SF-5M ST, SC-5M SK, SA-5M SK, SA-5M DC, SA-5M ST, SA-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7/16 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 25/30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/75 χλστ |
SH-5ZM H1232 Ακατέργαστο Καρβίδιο Βολφραμίου – Περιστροφικό Φρέζας Συγκολλημένο με Ασήμι με Διάμετρο Κοπής 12mm
| Μοντέλο: | SH-5ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SG-3ML6 Επεκτεινόμενη σφαιρική περιστροφική ράβδος ∆ιαχωρισμένη κόψη από καρβίδιο βολφραμίου για δύσκολα προσβάσιμες περιοχές
| Μοντέλο: | SG-3ML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων από καρβίδιο βολφραμίου με στέλεχος 6mm – Κιτ πολλαπλών σχημάτων για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
Σετ Φρέζας από Καρβίδιο Τιτανίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm και διπλή κοπή για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SN-2M DM, SM-4M SK, SG-2M DK, SC-1M CB, SB-1M CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/8/9,6 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 9,5/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50/55/61/64 χλστ |
SG-15M G1938 YG8 Πρωτότυπο καρβιδίου του βολφραμίνου διαμέτρου κοπής 19 mm Ασημένιο συγκολλημένο ημιτελές μπουρ
| Μοντέλο: | SG-15M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 38 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 83mm |
5 κομμάτια Carbide Burr Kit με διάφορα σχήματα σε ανθεκτικό πλαστικό κιβώτιο και 6mm Shank
| Μοντέλο: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αλουμινίου Cut Carbide Burr Tool SE-3M Silver Brazed Carbide Burr Cutter με Ultra Low Runout
| Μοντέλο: | ΣΕ-3Μ ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |