Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
SG-5M Ağaç Şekilli Çift İnce Kesim Çapak - Sertleştirilmiş Çelik Üzerinde Yüksek Parlaklıkta Son İşlem
| Modeli: | SG-5M DF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Özel Döner Çapak Üretimi İçin SJ-6M Virgin YG8 Tungsten Karbür Boşluğu, 16mm Kesme Çapı ve Gümüş Lehim Tipi
| Modeli: | SJ-6M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 62mm |
10 Parça Tungsten Karbid Burr Kit, 6 mm Çubuklu ve Metal İşleme için Çift Kesim Tasarımı
| Modeli: | SL-5M DC,SL-5M AL,SL-5M ST,SF-5M SK,SF-5M ST,SC-5M SK,SA-5M SK,SA-5M DC,SA-5M ST,SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7/16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/30mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/75 mm |
SH-5ZM H1232 Bakir Tungsten Karbür Uç – Gümüş Lehimli Döner Çapak Alma Ucu, 12mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SH-5ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SG-3ML6 Uzatılmış Şank Döner Burr ¢ Zor Erişilebilir Alanlar için Tungsten Karbid Tek Kesim
| Modeli: | SG-3ML6 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
6mm Şaftlı 5 Parçalı Tungsten Karbür Çapak Seti – Metal İşleme İçin Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SL-4M INOX,SF-5M SK,SG-5M DC,SM-5M DC,SC-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
5 parça Tungsten Karbid Burr Kit 6 mm Çubuk ve Metal İşlem için Çift Kesim
| Modeli: | SN-2M DM,SM-4M SK,SG-2M DK,SC-1M CB,SB-1M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/8/9,6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/16/19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50/55/61/64mm |
SG-15M G1938 YG8 Tungsten Karbür Ön Şekil – 19mm Kesme Çapı Gümüş Lehimli Yarı Mamul Çapak
| Modeli: | SG-15M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 38 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 83mm |
Dayanıklı plastik kılıf ve 6 mm çubuğunda çeşitli şekillerde 5 parçalı Karbid Burr Kit
| Modeli: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Alüminyum Kesim Karbür Çapak Ucu SE-3M Gümüş Lehimli Karbür Çapak Kesici Ultra Düşük Salınımlı
| Modeli: | SE-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |