Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
SH-2M Virgin Tungsten Karbid Gümüş Leğenli Yarım Bitmiş Karbid Burr Blank 8 mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SH-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SE-2M E0815 8mm Kesim Çaplı Tungsten Karbür Ön Forması Özel Diş Maçlama Yarım Bitmiş Karbür Burr
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
Özel Taşlama Yarı Mamul Karbür Çapakları İçin SF-3M Bakir Kalite Tungsten Karbür Gümüş Lehimli Ön Şekil
| Modeli: | SF-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SL-2M Virgin Tungsten Karbür Ön Kalıp - Gümüş Lehimli Yarı Mamul Karbür Çapak, 8mm Kesme Çaplı
| Modeli: | SL-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SD-5M D12.711 YG8 Özel Burr Üretimi için 12.7 mm Kesme Diametresiyle Tungsten Karbid Ön Forması
| Modeli: | SD-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
YG8 Sınıfı 12.7 mm Kesme Diametresi ve Özel Burr Üretimi için Gümüş Lehimli Tungsten Karbüt Ön Forması
| Modeli: | SE-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
6mm Kesme Çaplı ve Özel Çapak Üretimi İçin Masif Tip YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Ön Kalıp
| Modeli: | SK-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 3 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
10 Parça TiAlN Kaplı Döner Burr Set ¢ Yüksek Performanslı Çok Şekilli Kit
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 119/25 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70mm |
5 Parça Döner Çapak Seti – Temel Şekillerle Başlangıç Kiti
| Modeli: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
8 Parça Tungsten Karbid Burr Set, 6 mm Çubuklu Precision Metal İşleme
| Modeli: | SK-2M DC,SJ-2M SC,SN-4M DC,SF-3M SK,SH-3M SK,SF-1BM ST,SB-1BM CB,SC-1BM CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 4/7/12,7/16/19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 49/52/58/61/64mm |