Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
Korozyona Dayanıklı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti Mavi Yuvarlak Kılıf Özel Diş ve Şekil
| Modeli: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/64/67 mm |
10 Parça Karbid Rotary Burr Set Metal İşlemleri için Özel Dişler ve Şekiller
| Modeli: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
SC-5M Top Burr Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - C12.72506AL Kavisli Yumuşak Metal İşleme için
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-5ZM Küre Uçlu Silindir Şekilli Karbür Çapak - Eğri ve Düz İşlemler İçin Çift Kesim
| Modeli: | SC-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Oval Uzun Saplı Döner Çapak SE-3ZML6 DC 150mm Sap Derin Oyuk Konkav İşlem İçin
| Modeli: | SE-3ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 166mm |
SC-5ZM Toplu Burunlu Silindir Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - C1225 AL Alüminyum İşleme için tasarlanmıştır
| Modeli: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yüksek Performanslı Tungsten Karbür Burrs Etkili SD-5M Süzme kaynak dikiş kaldırma için
| Modeli: | SD-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SA-41ML3 Derin Oyuklar ve Yan Duvarlar İçin 75mm Uzun Saplı Tek Kesim Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SA-41ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1,5 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SD-5M Karbid Top Şekilli Döner Burr - Kavisli yüzey ve kaba işleme için Kaba Tek Kesim
| Modeli: | SD-5MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SA-5M Silindirsiz Uç Kesim Elmas Kesim Karbür Çapak - Sert Malzeme Düz ve Yan İşleme İçin
| Modeli: | SA-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |