Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
SM-1M Masif Karbür Konik Tek Kesim Döner Çapak - İşleme İçin Toplam Uzunluk 50mm
| Modeli: | SM-1M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SC-5M Karbür Küre Uçlu Silindirik Freze Çeliği - Eğri Metal İşleri İçin Tek İnce Kesim
| Modeli: | SC-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank, YG8 Sınıfı Volfram Karbidinde Özel Diş Maçlama için
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
Güvenli Çevre Dostu Karbür Freze Ucu Hızlı Sökme Masif Karbür Frezeler SN-4M
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SF-5M Toplu Burunlu Ağaç Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - Çok açılı Alüminyum İşleme için
| Modeli: | SF-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M Karbür Silindir Döner Çapak - Paslanmaz Çelik A12.72506 için INOX Kesim, Genel İşleme İçin
| Modeli: | SA-5M GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SD-42ML3 Tek Kesim Uzun Saplı Karbür Çapak, 3mm Kesim Çapı ve 75mm Toplam Uzunluk, İç Radyüsler İçin
| Modeli: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 2,8 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SD-5M Karbür Döner Uçlar Sert Malzemeler İçin Elmas Kesim Karmaşık Yüzey Parlatma
| Modeli: | SD-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
SK-5M Kartersenk 90° Çifte Kesimli Karbid Burr - Dikey delikler ve dik açılı çemberler için
| Modeli: | SK-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
Endüstriyel Metal İşleme Yüzeyi Dönüştürme için Profesyonel Tek Kesimli Karbid Burrs SC-5M
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |